Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży. Pozostając na nim akceptujesz nasz regulamin.

Klapki Rosa Classic Jest 47 produktów.

na stronę
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest klapka z imitacją skóry tygrysiej z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest klapka z imitacją skóry żyrafy z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest klapka z imitacją skóry zebry z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest klapka z czarno białym, lekko kręconym futerkiem z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest klapka z imitacją skóry pantery z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest musztardowa klapka w jodełkę z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam.  Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest morska klapka w jodełkę z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam. Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest granatowa klapka w jodełkę z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam. Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  W magazynie
 • 39,00 zł

  Przedmiotem oferty jest szara klapka ze srebrną nitką w plaster miodu z kolekcji Rosa Classic, która pasuje do wszystkich podstaw z tej kolekcji, a także do naszych toreb dla mam. Nasze produkty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, specjalnie dla Ciebie.

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 9 z 47 elementów