Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży. Pozostając na nim akceptujesz nasz regulamin.

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego - www.rosarti.pl


Rosarti.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą towarów wykonywanych na zamówienie klienta, a prowadzony jest przez Lenartist Lena Mizgalska NIP 6652809104 Regon 367407728 zwana dalej sprzedawcą.


I. Składanie zamówień
1. Zamówienia przyjmowane są przez sklep internetowy www.rosarti.pl. W celu złożenia zamówienia należy poprawnie wypełnić formularz zamówienia, zaznaczyć formę płatności i wybrany sposób dostawy.
2. W momencie zatwierdzenia zamówienia przez sprzedającego dochodzi do zawarcia umowy. Kupujący otrzymuje wiadomość o zatwierdzeniu zamówienia i etapie jego realizacji.
3. Na każdym etapie zamówienia można kontaktować się ze sprzedającym w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 16:00 droga telefoniczną pod numerem +48 607 525 882 lub drogą mailową pod adresem: kontakt@rosarti.pl
4. Ceny zawarte na stronie www.rosarti.pl są cenami brutto wyrażonymi w PLN.
5. Sprzedający ma prawo wycofać ze sprzedaży niektóre produkty lub zmienić ceny produktów niebędących w trakcie realizacji bez wcześniejszego informowania o tym klientów.
6. W przypadku niedostępności zamawianego produktu lub jego części składowych, lub wydłużonego czasu oczekiwania na produkt, Kupujący jest o tym informowany oraz ma prawo do zmiany zamówienia lub rezygnacji, lub wyraża zgodę na wydłużony czas oczekiwania.
7. Sprzedający może odrzucić zamówienie jeśli nie został poprawnie wypełniony formularz zamówienia, transakcja nie została opłacona lub kupujący nie odebrał przesyłki.
8. Kupujący może zrezygnować z zakupu na każdym etapie zamawiania, nim dojdzie do zatwierdzenia zamówienia przez sprzedającego i rozpoczęcia procesu kompletowania zamówienia.

9. Kolory produktów mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.


II. Sposoby płatności:
1. Za zakupione produkty kupujący może zapłacić:
• przelewem bankowym na następujące konto:
Lena Mizgalska
Radwaniec 20
62-530 Kazimierz Biskupi
nr konta Iban Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4000 4012 0403
kod SWIFT Alior Bank ALBPPLPW
• podczas zatwierdzania zamówienia kartą kredytową lub e-przelewem, zatwierdzane przez Dotpay.pl
• gotówką w przypadku odbioru osobistego.

Szybkie płatności dotpay ( szczegóły i regulamin na dotpay.pl)


III. Realizacja zamówień oraz wysyłka
1. W momencie zawarcia umowy między sprzedającym a kupującym rozpoczyna się proces przygotowywania zamówienia.
2. Na czas oczekiwania na produkt składa się czas jego przygotowywania oraz wysyłki.
3. Czas realizacji zamówienia jest oznaczony przy wybranych produktach. W przypadku wydłużenia się tego czasu, kupujący zostaje o tym niezwłocznie poinformowany.
4. Czas oczekiwania na dostawę firmą kurierską to zazwyczaj 24-48godzin od nadania wysyłki.
5. W przypadku płatności zwykłym przelewem bankowym czas oczekiwania wydłuża o czas w jakim zostają zaksięgowane pieniądze na koncie firmowym.
6. Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.
7. Kupujący ma do wyboru następujące formy wysyłki i związane z nimi koszty:
• wysyłka firmą kurierską: 15zł przy zamówieniach nieprzekraczających 200zł,
przy zamówieniach powyżej kwoty 200zł wysyłka wynosi 10zł,
powyżej kwoty 300zł wysyłkę pokrywa sprzedający.
• wysyłka za pomocą paczkomatów INPOST: 8,60zł przy zamówieniach nieprzekraczających 200zł,
powyżej kwoty 300zł wysyłkę pokrywa sprzedający.
• odbiór osobisty bezpłatny w siedzibie firmy pod niżej podanym adresem:
Radwaniec 20a
62-530 Kazimierz Biskupi
woj. wielkopolskie
• przesyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej wg następującego cennika w przypadku zamówień o wadze nie przekraczającej 3kg:
-wysyła do krajów Europy: 70zł
-wysyłka do krajów Ameryki Północnej i Afryki: 80zł
-wysyłka do krajów Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji: 90zł
-wysyłka do krajów Australii i Oceanii: 100zł
• w pozostałych przypadkach koszty dostawy są ustalane indywidualnie


IV. Gwarancje, zwroty, reklamacje
1. Wszystkie produkty oferowane przez sklep rosarti.pl są nowe, sprawdzone pod względem braku wad fabrycznych i wykonywane ręcznie na terytorium Polski.
2. Produkty oferowane w sklepie wykonywane są na zamówienie klienta chyba ,że przy produkcie zaznaczono inaczej, dlatego nie podlegają możliwości zwrotu.
3. Zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000r (Dz. U. z 2000, nr 22, poz. 271) klient może zwrócić zakupiony towar nie noszący śladów użytkowania w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Dotyczy to jedynie towarów jasno oznaczonych w sklepie jako towar dostępny "od ręki", nie dotyczy produktów na zamówienie. Zwrot towaru odbywa sie na koszt zwracającego towar.
4. W przypadku reklamacji kupujący odsyła towar na własny koszt wraz z opisem reklamacji oraz kopią dowodu zakupu. W przypadku zatwierdzenia reklamacji przez sprzedającego koszt przesyłki zwracanego towaru zostanie przelany na konto zwracającego.
5. Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu, nieprawidłowego przechowywania lub wynikające z naturalnego zużycia wskutek użytkowania nie podlegają reklamacji.
6. W przypadku reklamacji Sprzedający określa czy reklamacja jest zasadna i w przypadku zatwierdzenia reklamacji podejmuje decyzję o naprawie produktu, wymianie na nowy lub zwrocie pieniędzy kupującemu.
7. Produkty marki Rosarti objęte są 24 miesięczną gwarancją na wady produkcyjne, konstrukcyjne i inne istniejące w momencie zakupu towaru.

V. Ochrona danych osobowych i zakupów
1. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997roku dane kupujących przechowywane są w bazie danych firmy Lenartist Lena Mizgalska.
2. Składając zamówienie w sklepie rosarti.pl zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w myśl Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku ((Dz. U. Nr 133. poz. 883).
3. Dane osobowe zamawiającego przetwarzane są w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych i nie są przekazywane osobom trzecim.
4. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ma prawo je weryfikować i zmieniać a także może zażądać zaprzestania przetwarzania tych danych.

VI. Prawa autorskie
1. Wszystkie zdjęcia i materiały publikowane na stronie rosarti.pl objęte są prawami autorskimi.
2. Zabrania się wykorzystywania materiałów ze strony rosarti.pl, kopiowania, tłumaczenia i przedrukowywania gdyż grozi to sankcjami prawnymi.
3. Wykorzystanie materiałów ze strony rosarti.pl jest możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzyskaniu zgody przez markę Rosarti.

VII. Postanowienia końcowe
1. Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
2. Sklep rosarti.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
3. Zamawiający w momencie złożenia zamówienia akceptuje niniejszy regulamin.
4. Rozstrzyganie ewentualnych sporów zostaje oddane sądowi właściwemu do miejsca wykonania umowy.
5. Wszelkie prawa do sklepu internetowego, a także do zamieszczanych tam zdjęć, produktów oraz własności intelektualnych należą do marki Rosarti i nie wyraża sie zgody na ich powielanie i kopiowanie bez naszej zgody.