Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży. Pozostając na nim akceptujesz nasz regulamin.

O Nas 

ROSARTI to wschodząca marka na rynku rękodzielniczym. Powstałą z miłości do rękodzieła, unikalności oraz piękna. Nasze produkty tworzymy z najwyższą dbałością o szczegóły. Kochamy niezwyczajne rozwiązania, dlatego większość naszych produktów ma różnorodne zastosowania i zaskakuje pomysłowością. Wiele czasu poświęcamy na wyszukiwanie niebanalnych tkanin i rozwiązań.

Nasza nazwa ROSARTI składa się z dwóch członów:

ROSA- jak róża, która każdego zachwyca kolorem, zapachem i perfekcją. W tak szerokiej gamie kolorów i gatunków róży, każdy znajdzie swą ulubioną. Podobnie nasze klapki w kolekcji Rosa Classic i Rosa Mini są jak płatki róży- każda kobieta znajdzie swój wyjątkowy płatek róży. ROSA to także orzeźwiające kropelki wody o poranku, tak samo nasze torebki tchną świeżością w wielu stylizacjach- bogactwem kolorów, faktur, ale i pomysłowością.

Drugi człon naszej nazwy to ARTI - czyli sztuka, artyzm, kunszt. To jest właśnie to, co nas wyróżnia: naszych torebek nie produkujemy na sztuki- to nasze torebki tworzą sztukę.

Wybierz się razem z nami w kolorową podróż po świecie tkanin, piękna, oryginalności i radości. Witaj w świecie Rosarti!